KOMITEER

DISTRIKT PR

Slettahjell, Tore Jørgen - Komiteøeder

Nielsen, Trond - DICO

Moslet, Jan - Webreaktør


Sakshaug, Carl Petter - Facebookansvarlig

MEDLEMSUTVIKLING

Rishaug, Harry Morten - Komiteleder

Lund, Erik 
Moslet, Jan

DISTRIKTETS LEDELSE 

Pedersen, Toralf - Distriktsguvernør

Lingstad, Hilde Marie - Distriktssekretær

Rishaug, Harry Morten - Komiteleder  Medlemsutvikling

Strand, Ellen R O - Komiteleder Ungdomsutveksling

Wellendorf, Inger-Ruthgerda - TRF-ansvarlig

Slettahjell, Tore Jørgen - Komiteleder PR- og kommunikasjon

Nielsen, Trond - DICO

Størseth, Håvard - Distriktstrener 

Holberg, Stein Morten - Distriktskasserer 

Roaldset, Trygve - Assisterende Guvernør

Mule, Ruth Astrid Eng - Assisterende Guvernør 

Lund, Erik - Assisterende Guvernør

Lundemo, Idar Per - Assisterende Guvernør 

Markussen, Arne - Assisterende Guvernør

Frisk, Lilly Cecilie - Assisterende Guvdernør 

Eiliv T Moe - CoL-representant

Furfjord, Hans Edgar - Assisterende Guvernør

 

FONDSSTYRET

Schjølberg, Helge - Komiteleder

Toralf Pedersen
Thor O. Olsen
Jan Moslet (Vara)


KLUBBPRESIDENTER

Klubbnavn

Etternavn

Fornavn

E-post

Alta

Frisk

Lilly Cecilie

lillyfrisk@gmail.com

Bjugn

Schanke

Vidar

vscha@broadpark.no

Bodø

Jacobsen

Per

per.styrsvik@gmail.com

Bodø Sentrum

Skjelvan

Stephan

sas@bodo.kommune.no

Charlottenlund

Haave

Egil

egil.haave@gmail.com

Egge

Kvernland

Hans

hgkvern@online.no

Fauske

Jakobsen

Arn Kyrre

arnkyrre@gmail.com

Finnsnes

Gabrielsen

Gunder

Frei

Haukenes

Morten

morten@energirad.no

Gauldal

Rognes

Harald

harald.rognes@nav.no

Harstad

Lund

Jan Arne

janalund@online.no

Heimdal

Helgemo

Kjell Ingar

kjellingar@rorlegger1.no

Hemne

Govasli

Inger

inger.govasli@hotmail.com

Huseby-Flatås

Westrheim

Kirsten

kirsten.westrheim@gmail.com

Kirkenes

Merten

Nicole

mail@nicolemerten.no

Klinga

Bergmann

Birger

birger.bergmann@ntebb.no

Kristiansund N

Øverland

Klaus

kioever@online.no

Lade Rotary Klubb

Pettersen

Ståle

stale.pettersen@verisurepartner.no

Levanger

Langø

Odd Einar

odd.einar.lango@hotmail.com

Lofoten Vestvågøy

Angell

Kristoffer

k-ang@online.no

Longyearbyen

Ianssen

Carl Einar

carl.einar.ianssen@avinor.no

Malvik Rotary

Aune

Ola Erik

olaer@yahoo.com

Meldal

Langeng

Frode

flangeng@online.no

Melhus

Olsen

Knut

knutolse@online.no

Mo I Rana

Olsen

Magne Henri

maghenols@gmail.com

Namsos

Einvik

Harald

harald.einvik@gmail.com

Narvik

Mughal

Umair

unm@hin.no

Nidarvoll

Glørstad

Karl Gustav

karl.glorstad@teekay.com

Orkdal

Prestmo

Nils

nilspre@online.no

Rana

Bratt

Tore

tore.bratt@ranablad.no

Røros

Toseth

Geir

geir.toseth@roros.net

Rørvik Rotaryklubb

Sørvik

Arne Johan

arne.johan.sorvik@hoylandet-auto.no

Skogn

Knudsen

Trond

knuttrond@hotmail.com

Sortland

Furfjord

Hans Edgar

hans.furfjord@mercanor.no

Stjørdal Rotaryklubb

McKay

Tordis

tordismckay@yahoo.com

Surnadal

Forbregd

Geir

geir.forbregd@driva.no

Tromsø

Aspaas

Anders

anders@aspaas.priv.no

Tromsø Syd

Willumsen

Thoralf

thw@tromsosko.no

Tromsø Øst

Veipe

Alf Erik

alf-erik.veipe@rafisklaget.no

Trondheim Internasjonale

Jacobsen

Jarle

jarle@eltonjacobsen.com

Trondheim Internasjonale

Ruud

Terje

teruu70@gmail.com

Trondhjem

Skaar

Eva Grete Storengen

eva.skaar@hotmail.com

Vadsø

Mästerbo

Ingela

ingela@naeringssenter.no

Verdal

Wik

Mikael

mikael@mikaelwik.no

Ørland Rotary Klubb

Coldevin

Hans Jørgen

hjcoldevin@hotmail.com

Åsen

Nesjø

Ole Øystein

nesjofam@ntebb.no

 

Direkte lenker

Følg distiktet på sosiale medier

Møteinformasjon

Nyheter fra ROTARY INT.
rotary.org

Loading RSS...

NYHETER FRA ROTARY I NORGE
ROTARY.NO

Loading RSS...
Les mer